Ruszył nowy serwis dla przedsiębiorców szukających fachowej opieki księgowej i biur rachunkowych poszukujących klientów.

KsiegowyNaStart to serwis, którego celem jest dostarczenie, w jak najkrótszym czasie, najlepszych i spersonalizowanych ofert dla przedsiębiorców poszukujących usług biura rachunkowego.

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców poszukujących dobrego biura rachunkowego i do dobrych biur rachunkowych, które chcą pozyskać nowych klientów. Dedykujemy ją przedsiębiorcom, którzy właśnie założyli firmę. Pytamy ich czego potrzebują, a następnie prosimy biura rachunkowe o składanie ofert na usługi księgowe. Przedsiębiorca sam wybiera najlepszą ofertę.

Jak to działa?

Odwiedź stronę ksiegowynastart.pl i wypełnij krótki formularz, w którym przedstawisz nam swoje oczekiwania, a zajmiemy się całą resztą. Po kilku dniach od rejestracji- na Twoim mailu- pojawią się pierwsze oferty od biur rachunkowych. Sam zdecydujesz, z której oferty skorzystasz.

Jeśli natomiast jesteś księgowym, odwiedź stronę ksiegowynastart.pl i sam zgłoś swoją kandydaturę poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Na pewno się z Tobą skontaktujemy.

logo_kns

Dlaczego warto?

Zalety rozwiązania dla przedsiębiorcy:

 • Otrzymujesz tylko takie oferty, które są dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb
 • Oszczędzasz czas potrzebny na samodzielne poszukiwanie biura
 • Oszczędzasz nerwy, które straciłbyś analizując typowe oferty od biur rachunkowych
 • Oszczędzasz pieniądze, które wydałbyś wybierając niedopasowane do Ciebie biuro rachunkowe.

Zalety rozwiązania dla biura rachunkowego:

 • Proste i wygodne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów dla biura rachunkowego
 • Oszczędzasz czas na poszukiwaniu nowych klientów
 • Oszczędzasz nerwy, które tracisz kiedy otrzymujesz typowe zapytania ofertowe, a problemy pojawiają się dopiero później
 • Otrzymujesz oferty tylko od klientów, którzy spełniają Twoje wymagania.
 • Tomasz Sz

  A ja polecam inną metodę. Żeby znaleźć dobrego księgowego raczej na niewiele zdadzą się formularze, czy ładnie brzmiące hasła reklamowe niektórych biur rachunkowych… Najlepiej jest samemu sprawdzić i się przekonać. Ja znalazłem świetne i niedrogie biuro rachunkowe w Warszawie dzięki… darmowym konsultacjom.

  Po pierwsze jak nazwa wskazuje to bezpłatna forma.
  Po drugie masz możliwość bezpośrednio poznać i porozmawiać z osobą, z którą podejmujesz współpracę i wyrobić sobie subiektywne pierwsze wrażenie
  Po trzecie od razu na takim spotkaniu otrzymujesz cenną wiedzę i porady do wykorzystania w praktyce.

  Nie wiem jak dużo biur rachunkowych stosuje takie metody, wiem, że na pewno M&M Księgi Rachunkowe, bo sam korzystam: http://www.ksiegi-rachunkowe.com/kontakt

  Ale polecam zajrzeć na stronkę, jeśli nie Warszawa to poszukać w swoim mieście – ale właśnie tym tropem.